Moja fotografia mobilna wyróżniona na 18. przeglądzie Mobilny Tydzień

Zatem nadrabiajmy zaległości w chwaleniu się 🙂

Gdynia Redłowo Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Praca wyróżniona na przeglądzie zdjęć tygodnia (18) cyklu Mobilny tydzień przez Grupę Mobilni.
fot.Dariusz Sobiecki 2013-09-16

Tym razem o nowym nurcie – fotografii mobilnej. Patrząc z polskiej perspektywy, jeśli zależy nam na właściwym promowaniu i prezentacji prac, a także znalezieniu właściwej dla siebie społeczności o podobnych zainteresowaniach, polecam zacząć od regionalnej grupy Instagramers – w moim regionie jest to Instagramers Gdansk Sopot and Gdynia Choć istnieją różne możliwości publikacji, najbardziej popularną aplikacją do tego celu jest Instagram. Pojawiają się też społeczności entuzjastów tego gatunku fotografii, które podobnie jak grupy Instagramers doradzają, integrują, a także zachęcają do twórczej rywalizacji. Osobiście, zdecydowanie polecam społeczność Grupa Entuzjastów Fotografii Mobinej „Mobilni” Od kilku miesięcy częścią ich działalności są cykliczne, tygodniowe przeglądy prac oraz wyróżnianie tych najlepszych. Ten cotygodniowy, swoisty konkurs nazywa się Mobilny Tydzień (#mobilnytydzien).

Wśród wyróżnionych zdjęć 18-tej edycji z 23 września 2013 znalazła się i moja praca „Shaping the future – alternative edition” będąca dość śmiałą edycją i zarazem moją wizją ciekawego i intrygującego elementu architektury Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.  Mobilnie zaczęło się od tytułu Instagramer of the Week 19 Swoją drogą to fascynująca i niezwykle dynamiczna przygoda – dokumentowanie i eksperymenty z Instagramem zacząłem w marcu 2013 roku a mam wrażenie, że było to bardzo dawno temu.

Przypominam wszystkim zainteresowanym, że moje zdjęcia „instagramowe” można na bieżąco oglądać w zakładce fanpage’u blogu Cudowna Gdynia w prawym, górnym rogu.

Dodam jeszcze, że świetna platforma prezentacji zdjęć Flickr daje również ogromne możliwości dołączenia do przeróżnych nisz zainteresowań, także „mobilnych”.

Tu znajdziecie Mobilny tydzień — przegląd zdjęć tygodnia (18)

Może kiedyś napiszę to i owo o aplikacjach do edycji i innych ważnych ciekawostkach dla nowych adeptów gatunku 🙂

Cdn… 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s